Przejdź do treści

Tanie prezenty świąteczne – 10 pomysłów na niedrogi upominek pod choinkę

  • przez

Aby wybrać wyjątkowe prezenty dla osób, które kochamy, nie musimy wydawać fortuny. Symboliczne drobne upominki świąteczne to najlepszy sposób na wyrażenie tego, jak bardzo zależy nam na bliskich. Prezenty do 100 zł pozwalają znaleźć wiele wyjątkowych produktów, godnych umieszczenia pod choinką. Poniżej zawarta ściąga pomoże znaleźć pomysł na prezent świąteczny. 

 

Prezenty do 100 złotych – krzepiąca lektura pod choinkę 

Książki to sposób na fajne prezenty na święta, który każdego roku zdaje egzamin. Literatura, jak żaden inne medium, jest nośnikiem porywających przygód, inspirujących postaci oraz bezkresnym źródłem fascynującej wiedzy. Wśród zalet wymienić należy również cenę. Prezenty do 100 zł, nie mogą obyć się bez wspomnienia i książkach. Dlatego też pod świątecznym drzewkiem warto znaleźć miejsce dla paru tytułów, które umilą naszym bliskim długie zimowe wieczory. 

10 pomysłów na tani prezent świąteczny 

Każdego roku w naszych domach pod choinką lądują stosy prezentów. Jedne udane, inne wręcz przeciwnie. W poniższej liście skupiamy się na przestawieniu tych pierwszych. Oto pomysły na prezenty świąteczne do 100 złotych:

– książki i komiksy (w tym przypadku, warto także sięgnąć po specjalne wydania)

– gry planszowe

– puzzle

– klocki LEGO

– zabawki dla dzieci 

– stylowe kalendarze książkowe, notesy i planery

– eleganckie długopisy i pióra wieczne 

– płyty winylowe 

– akcesoria do domu (podstawka do książek, świece zapachowe itp.)

–  bony podarunkowe 

Prezenty do 100 zł oferują wiele możliwości, a powyższe pomysły to jedynie kilka produktów, mogą zainspirować nas do stworzenia wyjątkowych upominków dla ukochanych osób. 

 

Gdzie kupić tanie prezenty świąteczne?

Radość dawania prezentów często przyćmiewa wydatek, jaki musimy ponieść, aby sprawić przyjemność bliskim. Jak uniknąć bankructwa w Boże Narodzenie? Księgarnia internetowa jest jednym z ciekawych miejsc, które powinniśmy wybrać na przedświąteczne zakupy. To miejsce oferujące nie tylko tanie książki, ale cały przekrój produktów mogących stanowić inspirację do świątecznego upominku. Doskonałym momentem na znalezienie świątecznych prezentów jest Black Friday. Książki, gry planszowe i zabawki dla dzieci możemy wtedy znaleźć w okazyjnych cenach niższych nawet o 70%.