Przejdź do treści

Prezenty do 100 zł- wykorzystuj promocje i oferty specjalne!

  • przez

Z kupnem prezentu mamy do czynienia naprawdę często. Okazji bowiem jest wiele: święta, urodziny czy nawet jako zwykły gest przyjaźni. Właśnie dlatego, że sytuacje, w których zatroszczyć musimy się o jakiś prezent dla bliskiej nam osoby, jest tak wiele, często chcemy zaoszczędzić nieco grosza. Jest na to prosty i dobrze znany wszystkim sposób. Promocje! Owszem, księgarnie jak każdy inny sklep, również mają swoje oferty specjalne, z których jak najbardziej warto korzystać. 

Jednym z intrygujących trików, które warto zastosować, jest tak zwane “3 w cenie 2”. Na takie okazje w szczególne mierze należy wybierać poszczególne tomy jednej serii. Dlaczego? Ponieważ ciągłość historii dla czytelników jest szczególnie istotna, a poznani bohaterowie pozostają z nimi na dłużej. Jeśli znasz więc osobę, która jest fanem książek postapokaliptycznych, a jednocześnie takich, w których akcja wartko mknie do przodu, być może warto byłoby sięgnąć po kilka z tomów z serii “Więzień Labiryntu”, które wyszły spod ręki znakomitego, amerykańskiego pisarza James’a Dashner’a. To fantastyczny prezent do 100 zł dla miłośników książek trzymających w napięciu.

Bohaterowie, którym kibicujesz już od pierwszych stron

Książki z tej serii charakteryzują się intrygującymi i w żadnym razie niesztucznymi bohaterami. Każdy z nich jest inny i po pewnym czasie można wręcz przewidzieć, jak zachowa się ta czy inna postać. Niektórych oczywiście polubi się bardziej, innych z kolei nieco mniej. Każdy jednak znajdzie tego, któremu w szczególnej mierze będzie kibicował.

Fabuła pełna nagłych zwrotów akcji 

Praktycznie od samego początku  czytelnik zostaje wprowadzony w niesamowity świat, o którym z czasem dowiaduje się kolejnych zaskakujących rzeczy. Kiedy już myśli “Ach! Teraz już rozumiem!”, autor już po chwili zaskakuje następną nowością, która całkowicie obraca nasz dotychczasowy sposób rozumowania.

Ponadto świat wykreowany przez Dashnera nie ogranicza się do kilku lokacji oraz postaci. Jest otwarty, intrygujący i pełen niebezpieczeństw. Jeśli więc ktoś z twoich znajomych lubi dreszczyk emocji, seria ta będzie fantastycznym prezentem do 100 złotych!