Dzień Edukacji Narodowej

Dzień 14 października każdego roku jest szczególną datą  w życiu całej społeczności szkolnej. Tego dnia obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela.
Uroczystą akademię przygotowała wraz z uczniami p. Marta Jędrzejewska. O oprawę muzyczną zadbała p. Maria Świerad.  Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w życiu szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie i troskę o dobro wychowanków.

Następnie głos zabrała Pani dyrektor Joanna Krzyżańska – Hyłka, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił, wytrwałości  w dalszej pracy i radości bycia nauczycielem.             W uznaniu zasług i osiągnięć  w pracy dydaktyczno – wychowawczej Pani dyrektor wręczyła wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi nagrody dyrektora szkoły. Najlepsze życzenia dla pracowników szkoły przekazała również Rada Rodziców dołączając do miłych słów słodki upominek.

5.0